Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Проблем с Еконт/Модул и Joomfish 2.2.3 Stable
delenkov
post Jun 19 2012, 02:30 PM
Post #1

Newbie
*

Group: Members
Member No.: 1,238

Здравейте

Имам много неприятен проблем с Еконт/Модул и компонента за мулртиезичен сайт joomfish 2.2.3 stable.

Сайта върху, който работя е изграден със следната платформа и компоненти:

1) Joomla 1.5.26;
2) Virtuemart 1.1.9;
3) компонент за мултиезичен сайт joomfish 2.2.3 stable;

Шаблончето работи без проблеми на два езика(български и анлгийски език). След като спазих всички стъпки да конфигурирам Joomfish(по указания от форума в сайта на производителя) да работи с Virtuemart всичко работи с изклучение на Econt Shipping.
Проблема идва при инсталирането на contentelements(VirtueMart Products) в joomfish за превод на продуктите в електрония мaгазин. Всички други методи за доставка и плащане работят.

Може ли да ми кажете с коя версия на joomfish е съвместим Еконт/Модул. И дали има нещо специфично за конфигуриране на модула в мултиезичен сайт.

Благодаря!

This post has been edited by delenkov: Jun 19 2012, 02:31 PM
Go to the top of the page

+Quote Post
Web Design Seo
post Jun 19 2012, 03:50 PM
Post #2

Web Design Seo

Group: Root Admin
From: Sofia
Member No.: 1

Никоге не е тестван с joomfish но трябва да работи. Има си мултиезични файлове - econt_bulgarian.php и econt_english.php. В компонента на Еконт нищо не се превежда през joomfish - контент елементс не ви интересуват.

Със или без компонента на еконт съм сигурен че не са ви активни contentelements на VirtueMart и това няма нищо общо с нас.

--------------------
Правила на форума | Forum Rules | How to receive support. 3D Web Design: Уеб дизайн, Seo оптимизация, Web Site Extensions, Oscommerce Addons, Wordpress plugins and Joomla Extensions. Изработка на уеб сайтове и оптимизация на сайт за търсачки и Seo услуги.

+Quote Post
delenkov
post Jun 20 2012, 06:28 AM
Post #3

Newbie
*

QUOTE (Web Design Seo @ Jun 19 2012, 04:50 PM) *
Никоге не е тестван с joomfish но трябва да работи. Има си мултиезични файлове - econt_bulgarian.php и econt_english.php. В компонента на Еконт нищо не се превежда през joomfish - контент елементс не ви интересуват.

Със или без компонента на еконт съм сигурен че не са ви активни contentelements на VirtueMart и това няма нищо общо с нас.

Здрвейте,

Наясно съм, че има мултиезични файлове - econt_bulgarian.php и econt_english.php. Разгледал съм ги. Всички необходими contentelements на VirtueMart са активни. Както писах превода на продуктите работи и и всички други начини за доставка и плащане освен Econt shipping. Или по точно когато са пуснати заедно contentelements(VirtueMart Products) и Econt shipping на стъпката за избор на доставка няма никакви опции освен без доставка(продуктите са конфигурирани правилно с стойности за кг и т.н.). Ако contentelements(VirtueMart Products) са изключени няма проблем с избор на доставка и Econt shipping.

Поздрави!

This post has been edited by delenkov: Jun 20 2012, 06:28 AM

+Quote Post
delenkov
post Jun 25 2012, 10:56 AM
Post #4

Newbie
*

Здравейте,

Доста спешно трябва да реша този проблем. Ако може да ми съдействате ако трябва да Ви дам достъп до демото на сайта за да разгледате проблема с Еконт/Модул.

Очаквам да ми отговорите!

Поздрави

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Collapse

> Similar Topics

Topic Replies Topic Starter Views Last Action
No New Posts Joomfish Jflanguage Seo Optimized Module
seo optimized joomfish module
0 Web Design Seo 3,043 28th September 2011 - 09:08 AM
Last post by: Web Design Seo

RSS Lo-Fi Version Time is now: 21st July 2019 - 07:06 AM
Clicky Web Analytics