Welcome Guest ( Log In | Register )

Forum Rules Поддръжка за безплатните добавки

Reply to this topicStart new topic
> Поръчка по емайл за Joomla - Mail Order, поръчай по емайл, безплатен компонент за джумла
Web Design Seo
post Mar 22 2010, 11:34 AM
Post #1

Web Design Seo

Group: Root Admin
From: Sofia
Member No.: 1

Този компонент за джумла бе разработен от нас защото в JED се оказа че няма нито един лесен за ползване компонент за поръчка по емайл.

Ако не искате да имате в сайта си сложни функционалности, кошници с онлайн разплащане а ви трябва проста форма която клиента попълва, а вие получавате емайл с поръчката - то този компонент за Joomla е точно за вас.

Mail Order е Ултра лесен за използване компонент за онлайн поръчка по емайл. Към компонента има плъгин инсталиращ се автоматично. След това където и да е в някоя статия вмъквате {mailorder} и там ще се появи линк с текст: Поръчай продукта (текста може да бъде сменен от езиковия файл).

При кликане на линка се отваря модал бокс - изскачащ прозорец с форма за запитване за продукта. Екранни снимки от компонента и страници за поръчка.

В админ панела имате опции за настройка на:
- Email на който да получавате поръчките
- Широчина и височина на изскачащия прозорец на формата
- Инфо текст по ваше желание (разполага се над формата за запитване)

Ново във версия 1.6:
- Опция потребителя да получава емайл с текст по ваш избор, например: "Благодарим ви за поръчката. Копие на поръчката е прикачено отдолу...
- Имате бутон в администрацията да добавяте тага в полето на редактора, например: {mailorder id=45}
- Можете да добавите линкове за поръчка към много и различни продукти на една страница

Компонента е мултиезичен (в пакета има езикови файлове за Български, Английски, Испански, Руски, Сръбски, Словенски, Норвежки и всички варианти на Китайски език.) и е Безплатен. Можете да свалите компонента от тук:
Mail Order for Joomla

Задавайте в тази тема своите въпроси за Mail Order.

--------------------
Правила на форума | Forum Rules | How to receive support. 3D Web Design: Уеб дизайн, Seo оптимизация, Web Site Extensions, Oscommerce Addons, Wordpress plugins and Joomla Extensions. Изработка на уеб сайтове и оптимизация на сайт за търсачки и Seo услуги.
Go to the top of the page

+Quote Post
Web Design Seo
post May 28 2010, 01:22 PM
Post #2

Web Design Seo

От днес стартира новата версия на компонента - линк за онлайн поръчка: Mail Order Pro.
Описание на функциите.

--------------------
Правила на форума | Forum Rules | How to receive support. 3D Web Design: Уеб дизайн, Seo оптимизация, Web Site Extensions, Oscommerce Addons, Wordpress plugins and Joomla Extensions. Изработка на уеб сайтове и оптимизация на сайт за търсачки и Seo услуги.

+Quote Post
momentum
post Sep 17 2010, 05:54 AM
Post #3

Newbie
*

Group: Members
Member No.: 258

Здравейте,

Опитвам се да инсталирам компонента, само че се натъквам на доста пречки.
Откъде и как точно се инсталира(ползвам Аpache на XAMPP-a)? Когато отворя през localhost-a който и да е php файл ми извежда съобщение "Restricted Access".
Предполагам, че имам голям пропуск, понеже не мога да накарам и плъгина да се инсталира автоматично.
Бих оценил всяка информация, която получа от вас по въпроса.

+Quote Post
Web Design Seo
post Sep 17 2010, 10:03 AM
Post #4

Web Design Seo

Здравейте, проблема е в сървъра ви.

Никога не съм могъл да разбера - защо потребители които не могат да се справят с това се опитват сами да инсталират уеб сървър и да го конфигурират на компютъра си.

Отговор на въпроса "защо не работи сървъра ми добре" не може да намерите тук - сам се сещате че това е нещо учещо се месеци, не става с четене по форумите нито за ден, нито за седмица.

Давам за пример че след 4 години практика аз още съм на ниво начинаещ сървър админ. Това - според мои приятели работещи професионално като админи и супорт на заплата в две от най-големите БГ хост компании.

Можех да се науча и по-добре за всички тези години, но не съм имал това за цел, дейността на фирмата ми е съвсем друга, ние не предлагаме хостинг.

Съвета ми към вас е: не се занимамайте с глупости, купете си хостинг за 1-3 лева на месец от хостинг компания, качете джумла и ще разберете че добавката си работи чудесно и проблем в нея няма.

Откъде съм сигурен ли: по мои данни този компонент вече работи на минимум 5000 сайта в света. Свален е от сайта ни над 5000 пъти - това са 5000 различни потребители.

Пожелавам ви успех и ако целта ви е да станете хостинг компания - абстрахирайте се от съвета ми и се учете, но в нашия форум няма такава информация.

Тук има Ръководство с което можете да направите изскачащия прозорец на Mail Order Pro да се отваря със Highslide вместо с Modal Box.

--------------------

+Quote Post
Web Design Seo
post Jul 21 2011, 08:26 AM
Post #5

Web Design Seo

Описанието е ъпдейтнато за новата версия 1.6 на MailOrder.

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 User(s) are reading this topic (2 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

Collapse

> Similar Topics

Topic Replies Topic Starter Views Last Action
No new Pinned: Topic has attachmentsJoomla Vulnerable Extensions List
list with new Joomla exploits
20 Web Design Seo 23,955 26th September 2018 - 05:07 AM
Last post by: Web Design Seo
No new Pinned: Topic has attachmentsJoomla Scraper, Grabber For Joomla
Joomla Scraper Can Grab Any Content From Any Website
81 Web Design Seo 87,127 14th September 2018 - 08:35 AM
Last post by: Web Design Seo