Welcome Guest ( Log In | Register )

Closed TopicStart new topic
> Окончателно забравям за Searchengines.bg, edited
Web Design Seo
post Oct 30 2011, 07:39 AM
Post #1

Web Design Seo

Group: Root Admin
From: Sofia
Member No.: 1

Окончателно забравям че webmasterbg.org (searchengines.bg) съществува...........

Темата е изтрита защото ми е писнало от негативизъм sad.gif

Каквото и да е било, вече съм го забравил. Хората се променят, отношенията им към другите хора също. И моето също. А дали на другите хора мнението им за мен се е променило... времето ще покаже.

Но както и да се промени, не ми пука: аз ще вървя напред и в единия и в другия случай. И не ми е гот който и да е колега да ме гледа накриво заради нещо което съм сбъркал в някакъв момент или заради някаква кавга за глупости.

П.С. Това не означава че отново ще стартирам постването си в новия форум searchengines.bg. Някои решения са окончателни.

This post has been edited by Web Design Seo: Mar 23 2013, 09:47 AM
Reason for edit: година и половина след това изтривам всички негативни мнения

--------------------
Правила на форума | Forum Rules | How to receive support. 3D Web Design: Уеб дизайн, Seo оптимизация, Web Site Extensions, Oscommerce Addons, Wordpress plugins and Joomla Extensions. Изработка на уеб сайтове и оптимизация на сайт за търсачки и Seo услуги.
Go to the top of the page

+Quote Post
Web Design Seo
post Mar 23 2013, 10:07 AM
Post #2

Web Design Seo

Group: Root Admin
From: Sofia
Member No.: 1

Update and edit на темата.

--------------------
Правила на форума | Forum Rules | How to receive support. 3D Web Design: Уеб дизайн, Seo оптимизация, Web Site Extensions, Oscommerce Addons, Wordpress plugins and Joomla Extensions. Изработка на уеб сайтове и оптимизация на сайт за търсачки и Seo услуги.
Go to the top of the page

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 20th August 2019 - 10:26 PM
Clicky Web Analytics