Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Няколко ръководства за агрегатори и Rss емисии
Web Design Seo Forum > Уеб дизайн Seo Форум > Wordpress агрегатор за Joomla
Web Design Seo
Поствам тук няколко безплатни съвета които биха ви били полезни при работата с rss емисии и агрегатори. Всички те са написани от мен и някои от тях са на английски (съжалявам, 90% от клиентите са англоговорящи, не ми остана време да преведа всички)

Те ще ви помогнат да създавате обединени рсс емисии, да ги ограничавате, да филтрирате по ключова дума, дал съм примери които може да изкопирате като код и да модифицирате и използвате за ваши цели.

1. Как да огранича броя новини в rss фийд и да го използвам с aggregator?

Ръководството и примерния код са тук (yahoo pipes гайд и примерен код)
Как да огранича броя новини в rss емисия и ползване с агрегатор

Други подобни ръководства:

2. Агрегиране на съдържание само на определена тематика (по ключова дума)
3. Как да създам един rss фийд от много rss емисии и да ги използвам в агрегатор

Още няколко подобни Guides for Aggregators - английски.
Web Design Seo
Имайте предвид че yahoo pipes го закриват на 30 Септември, така че ограничаването на броя новини, обединяването, филтрирането по ключови думи и другите подобни advanced дейности с RSS емисии, ще може да се извършват САМО от агрегаторите които поддържат Вградени такива функции.

От разработените от нас агрегатори, тези функции се поддържат само от Joomla Scraper и Wordpress Aggregator Ultimate.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.

Web Analytics