Welcome Guest ( Log In | Register )

Forum Rules SEO оптимизация форум

Reply to this topicStart new topic
> Блог в Blog.bg: НЕ, МЕРСИ, за да не се излъже никой да прави блог в blog.bg като мен
Web Design Seo
post Feb 4 2011, 09:33 PM
Post #1

Web Design Seo

Group: Root Admin
From: Sofia
Member No.: 1

Личен блог за впечатления от уеб и seo в blogbg:
Код
http://webseo.blog.bg

Там пиша когато изкрейзя и наистина искам да отпуша емоциите малко, та ако ви се чете Нестандартно и доста смешно за сео оптимизацията и уеб дизайна или просто ви се хейти, то там е мястото smile.gif

--------------------
Правила на форума | Forum Rules | How to receive support. 3D Web Design: Уеб дизайн, Seo оптимизация, Web Site Extensions, Oscommerce Addons, Wordpress plugins and Joomla Extensions. Изработка на уеб сайтове и оптимизация на сайт за търсачки и Seo услуги.
Go to the top of the page

+Quote Post
Web Design Seo
post Jan 31 2013, 12:58 PM
Post #2

Web Design Seo

Group: Root Admin
From: Sofia
Member No.: 1

От блог бг напоследък гледам че са изтрили блога ми публикуван преди това на адрес webseo.blog.bg, а в него имаше доста хумор и само уникално съдържание. Да не говорим че поне 3 статии от него са били в различни периоди от време най-четен пост за деня на blog.bg и наистина се харесваха и разсмиваха хората.

Така че не препоръчвам на никого да прави блог в blog.bg - ще хвърлите две години труд като мен за да го развиете и накрая ще ви се изплюят на труда като го изтрият ей така, без предупреждение.... Не, мерси.

Народа си го е казал: Хубава работа ама българска - blogbg. Важи с пълна сила за глупавите собственици на blog.bg.

--------------------
Правила на форума | Forum Rules | How to receive support. 3D Web Design: Уеб дизайн, Seo оптимизация, Web Site Extensions, Oscommerce Addons, Wordpress plugins and Joomla Extensions. Изработка на уеб сайтове и оптимизация на сайт за търсачки и Seo услуги.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2019 - 02:35 PM
Clicky Web Analytics