Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Android Tv Box, Андроид ТВ бокс устройства, какво е това
Web Design Seo
post Dec 21 2015, 09:52 AM
Post #1

Web Design Seo

Group: Root Admin
From: Sofia
Member No.: 1

Какво е това TV Box и Android TV Box (или смарт ТВ бокс) и каква е неговата цена в лева? - въпроси и отговори за тези смарт устройства за ТВ с операционна система Андроид.

TV Box се наричат умни устройства които добавят допълнителна функционалност към вашият телевизор (Забележка: устройствата могат да се ползват и с проектор и монитор). С такова устройство вашия обикновен, стар ТВ става СМАРТ телевизор - можете да се свържете с интернет, да разглеждате интернет сайтове, да отваряте и работите с документи, да гледате филми, да слушате радио и музика на телевизора си, да му качвате приложения и игри и да играете на тях директно на телевизора.

Цитат
1. Нямате компютър вкъщи, а ви трябва? Вие вече сте виждали реклами на телевизори с Андроид по Българските телевизии и вероятно сте се замисляли дали би било добре вашия телевизор да има тези екстри. Да сменявате телевизора си е напълно ненужно и в пъти по-скъпо отколкото просто да си купите Android Box за ТВ.

2. Или ви трябва втори телевизор, а имате вкъщи компютърен монитор? С такова устройство монитора се превръща в истински телевизор плюс компютър в едно.

Android TV Box цена или смарт тв бокс цена?
3. А как ви звучи Цена за такова устройство от ПОД 100 лв?

Android TV Box се наричат същите умни ТВ устройства-боксове, които са базирани на операционна система Android. С такъв TV бокс вие на практика получавате един цял таблет вграден във вашият телевозор - всичко което може да върши вашият Андроид табелт, ще може да го върши и телевизора ви. На практика, повечето такива боксове са цял един мини компютър - за да получите същата функионалност като на компютър единсвено ще ви трябват и мишка и клавиатура.

Тоест, вашия телевизор става един истински мултимедиен център: 1. игрова конзола - за игри, 2. компютър - за работа с интернет, приложения и документи, 3. музикална уредба - за слушане на музика и радио, 4. интернет телевизия - можете да гледате платени и безплатни интернет телевизии и филми. 5. За капак на всички екстри, можете и да приемате с тези устройства екрана на телефона (таблета) си на телевизора - това което се вижда на телефона, това се вижда и на телевизора.

Колко струват TV Box Android устройствата?
В Техномаркет, Емаг и Технополис, най-ниският клас Андроид ТВ боксове са на цени от около 200 лв нагоре, което е една доста надута цена. В други онлайн магазини съм виждал и по-ниски цени - започват от около 150-160 лева.

Откъде да купя Андроид ТВ бокс устройство?
Най-добрата оферта която съм виждал за само 98 лева е в онлайн магазин магазинвелосипеди.com - категория Android TV Box.

Линк към категорията с тези устройства: http://магазинвелосипеди....-c-361_363.html

Тв боксът който те предагат Beelink X2 на цена от 98 лева е напълно достатъчен като технически параметри - Android 4.4, четериядрен процесор, 1 GB вътрешна памет и 8 GB памет с възможност за разширяване до 32 GB, видео карта Mali400MP2 с Хардуерно 4K x 2K декодиране. Тоест, освен FULL HD, вие можете да гледате дори и 4K филми! Линк към продукта: http://магазинвелосипеди....ifi-p-3650.html

Какви са предимствата на Android ТВ бокс устройствата?
Ниска цена, невероятна за парите си функционалност, съвместимост с почти всеки модел телевизор.

Какви са изискванията на TV Box устройствата с Android?
За да можете да включите Андроид ТВ бокса, трябва да имате какъвто и да е телевизор с един HDMI вход и трябва да имате интернет вкъщи - трябва ви рутер с безжичен WiFi интернет.

Имате още въпроси? Аз самият имам бегъл опит с тези ТВ боксове - имам такова от само 3-4 месеца но вече съм невероятно доволен - това за мен бе най-изгодната покупка на 2015 година. Разучих го за около седмица и сега вместо да се кьоравя на малкия седем инча екран на таблета ми, вече разцъквам повечето неща на 40 инчовия ми FULL HD телевизор, излегнал се удобно на дивана. Какво стана с таблета ми Асус фонпад 7 инча ли? Ползвам го само когато трябва да го нося някъде. През другото време таблета го получи сина ми - на мен просто вече не ми трябва. Който също е много доволен smile.gif

Ако още имате въпроси за Андроид ТВ устройствата, задайте ги в тази тема - ще опитам да ви отговоря на всичко на което знам отговора.

--------------------
Правила на форума | Forum Rules | How to receive support. 3D Web Design: Уеб дизайн, Seo оптимизация, Web Site Extensions, Oscommerce Addons, Wordpress plugins and Joomla Extensions. Изработка на уеб сайтове и оптимизация на сайт за търсачки и Seo услуги.
Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 21st August 2017 - 08:17 AM
Clicky Web Analytics